Tělový peeling Brossage Gel 500 ml

1 200,00 
Tělový peeling Brossage Gel je vysoce účinné abrazivum s obsahem hydratovaného oxidu křemičitého. Strojně opracované kuličky jsou stejně velké, neostré a příjemné na dotyk. Díky tomu nedojde k poškrábání pokožky. Šetrně odstraňuje rohovou vrstvu pokožky, čímž napomáhá ke zrychlení procesu samočištění kůže.

Tělové peelingy jsou kosmetické produkty, které se používají k exfoliaci (odstraňování odumřelých buněk) a vyhlazování pokožky na těle. Tyto produkty obvykle obsahují jemná abrazivní zrnka nebo chemické látky, které pomáhají odstranit odumřelé buňky a nečistoty z povrchu pokožky.

Tělové peelingy mají několik výhod. První z nich je odstranění odumřelých buněk, což může pokožku zanechat hladší a jemnější. Peeling také může pomoci předejít zanášení pórů a tvorbě akné tím, že odstraňuje přebytečný olej a nečistoty. Exfoliace také podporuje obnovu buněk a stimuluje krevní oběh, což může přispět k zdravějšímu a svěžímu vzhledu pokožky.

Tělové peelingy jsou k dispozici v různých formách, včetně gelů, krémů, pěn, solí nebo cukrových peelingů. Mohou obsahovat různé abrazivní složky, jako jsou mořská sůl, cukr, ovesné vločky, kávová zrna nebo jemná mikročástice. Některé peelingy mohou také obsahovat přírodní oleje nebo hydratační složky, které zanechávají pokožku vyživenou a hydratovanou.

Používání tělového peelingu je obvykle jednoduché. Produkt se aplikuje na vlhkou pokožku a jemnými krouživými pohyby se masíruje po těle, přičemž se věnuje zvláště hrubším nebo problematickým oblastem. Poté se produkt opláchne vodou. Doporučuje se peeling provádět jednou nebo dvakrát týdně, v závislosti na individuálních potřebách pokožky.

Je však důležité mít na paměti, že někteří lidé s citlivou nebo podrážděnou pokožkou by mohli peelingy lépe tolerovat pouze s mírnějšími abrazivními složkami. Před použitím tělového peelingu je vhodné se seznámit s pokyny výrobce a provést testování na malé části pokožky, aby se minimalizovalo riziko podráždění nebo alergické reakce.