O kosmetice

Péče o oči a oční okolí – kruhy a otoky

Péče o oči a oční okolí – kruhy a otoky

Péče o oči a oční okolí – kruhy a otoky – občas je známe všichni. Na rozdíl od vrásek, se však kruhy a otoky mohou vyskytovat i ve velmi nízkém věku.

Příčin kruhů a otoků pod očima může být několik. Nejčastějším je však únava, stres, špatný pitný režim a celkový nedostatek spánku. Tmavé kruhy pod očima se projevují namodralým tónem pleti v důsledku nahromadění krevního hemoglobinu nebo nahromaděním pigmentu melaninu. Nadměrné množství vody v očním okolí zase způsobuje otoky dolních víček.

Pomůže lymfatická masáž očního okolí. Ale pokud nemáte čas a možnost hned běžet na kosmetiku, většinou to chcete vyřešit doma.  Kvalitní domácí péčí.

Za sebe doporučuji lehký gelový krém i pro ty nejcitlivější oči: Oční krém Cosmo Eye countour. Díky přírodním výtažkům z jírovce maďalu a borůvky černé účinně snižuje prostupnost vlásečnic, celkově oční okolí prosvětluje, snižuje otoky a posiluje pleť i krevní vlásečnice. Je lehce roztíratelný, vstřebatelný a nedráždivý.  Krásný pohled je přeci důležitý.

A pro již unavené a mírně stárnoucí oční okolí je vhodný kolagenový ANTI AGE oční krém Exclusive od firmy IVEN Cosmetics. Byl vyvinut pro dokonalou hydrataci a vypnutí očního okolí, eliminaci vrásek. Je velmi dobře roztíratelný, má dobrou snášenlivost a je vhodný i pro citlivé oči. Díky kyselině hyaluronové vyplňuje nedostatky očního okolí, bambucké máslo a vitamín E rychle regenerují jemnou pokožku v blízkosti oka. Aktivní látka Myramaze pak dodá velké množství hydratace a dlouhodobě ji v pleti udrží.

Ale hlavně nezapomínejte na to nejdůležitější. Dostatek odpočinku a spánku.

 

kosmetička Monika

Napsat komentář