Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Přírodní vlasový šampon s keratinem LaminAktiva 250ml

10,40
Šampon LaminAktiva s keratinem je zástupcem přírodní vlasové kosmetiky. Nezatíží vaše vlasy zbytečnou chemií, podporuje zdravý, rychlý růst vlasů a obnovuje jejich poškozenou strukturu.

Vlasový šampon citrus a zázvor Essenziali 250ml

7,90
Přírodní vlasový šampon citrus a zázvor je vysoce kvalitní vlasový produkt, který byl speciálně vyvinut pro šetrnou péči o vlasy. Tento šampon kombinuje účinnost přírodních složek s výhodami citrusových plodů a zázvoru, které mají pro vlasy mnoho pozitivních vlastností.

Vlasový šampon divoká maceška Essenziali 250ml

7,90
Přírodní vlasový šampon divoká maceška je šetrný výrobek určený pro péči o vlasy, který využívá blahodárných vlastností této rostliny pro zdraví a krásu vlasů. Divoká maceška, známá také jako violka, je bylina s významným obsahem vitamínu A, C a E, minerálů a dalších živin, které přináší řadu výhod pro vaše vlasy.

Vlasový šampon granátové jablko Essenziali 250ml

7,90
Přírodní vlasový šampon granátové jablko je šetrný výrobek určený pro péči o vlasy, který využívá blahodárných vlastností granátového jablka pro zdraví a krásu vlasů. Granátové jablko je bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, což ho činí vynikajícím přírodním zdrojem pro péči o vlasy.