Zobrazuji všech 6 výsledků

Pleťový kolagenový gel speciál s elastinem 50 ml

1 150,00 
Přípravek určený pro náročnějšího spotřebitele. Pokožce jsme schopni dodat zvýšenou hydrataci díky chemické reakci, kdy molekula kolagenu je schopna na sebe navázat velké množství molekul vody. Zároveň právě aktivní látka kolagen účinně posiluje přirozené kolagenové vlákna a obsažený elastin zase vlákna elastinová. Tím se zpomaluje přirozený proces stárnutí pleti!

Pleťový kolagenový gel speciál 50 ml

950,00 
Za přítomnosti zvýšeného množství účinné látky kolagenu a kyseliny hyaluronové dochází k fantastickému liftingovému efektu a zpevnění pokožky. Přípravek je určen pro typ pleti jevící známky únavy a ochablosti, čili pro pleť, která potřebuje dosáhnout opětovného zpevnění. Je nejúčinnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci.

Noční pleťový krém Diamond Cream N-Medical 50ml

1 249,00 
Velmi luxusní noční krém Diamond Cream s diamantovým prachem. Využije čas, kdy odpočíváte a spíte, rozzáří pokožku, zanechá ji sametově hebkou a vyživenou.

Denní pleťový krém Gold Cream N-Medical 50ml

1 199,00 
Velmi luxusní denní krém s plátky zlata. Jemná, svěží textura se lehce vstřebává a zanechává pokožku hladkou, hydratovanou a nádherně přirozeně rozjasněnou. Jemné plátky zlata dokonale přilnou na vaši pokožku a dodají ji krásný a svěží vzhled.

Pleťový krém s výtažkem hadího jedu 50 ml

1 950,00 
Unikátní krém s výtažkem hadího jedu a obsahem dalších, vysoce účinných látek. Je vyvinut speciálně pro ochablou, vrásčitou a dehydrovanou pleť, která potřebuje okamžitý regenerační efekt. Komplex účinných látek zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.