Zobrazuji všech 5 výsledků

Sonický cestovní zubní kartáček IONICKISS IONPA TRAVEL

1 599,00 
Ionizační sonický zubní kartáček IONICKISS IONPA TRAVEL na baterii AAA s výměnnou hlavicí (2 kusy). Typ hlavic IONPA TRAVEL (měkká, kónická vlákna, antibakteriální úprava)

Sonický zubní kartáček IONICKISS IONPA HOME

3 990,00 
Ionizační sonický zubní kartáček IONICKISS IONPA HOME s výměnnou hlavicí (2 kusy) a USB nabíjecím stojánkem. Typ hlavic IONPA HOME (měkká, kónická vlákna s antibakteriální úpravou).

Zubní kartáček IONICKISS ORIGINAL, hlavice SOFT (měkká)

549,00 
Ionizační manuální zubní kartáček IONICKISS ORIGINAL s výměnnou hlavicí. Typ hlavice SOFT (měkká, kónická vlákna).

Zubní kartáček IONICKISS KIDS, hlavice KIDS SOFT (měkká)

549,00 
Dětský ionizační manuální zubní kartáček IONICKISS KIDS s výměnnou hlavicí. Typ hlavice KIDS SOFT (měkká, rovně střižená vlákna).

Zubní kartáček IONICKISS ORIGINAL bílý, hlavice SOFT FLAT (měkká rovná)

549,00 
Ionizační manuální zubní kartáček IONICKISS ORIGINAL s výměnnou hlavicí. Typ hlavice SOFT FLAT (měkká, rovně střižená vlákna).

Zubní kartáček je nástroj určený k čištění zubů. Skládá se z rukojeti a hlavice s řadou štětin, které se používají k odstraňování zubního plaku a zbytků potravy z povrchu zubů a okolo dásní.

Zubní kartáčky jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech, druzích štětin a tuhosti. Velikost a tvar kartáčku by měly být vhodné pro pohodlné držení a dosažení všech částí ústní dutiny. Štětiny zubního kartáčku by měly být dostatečně měkké, aby nedošlo k poškození zubní skloviny nebo dásní, ale zároveň dostatečně účinné při odstraňování zubního plaku.

Existují dva hlavní typy zubních kartáčků:

1. Manuální zubní kartáček: Je to klasický kartáček, který se používá ručně. Má pevnou rukojeť a hlavici s řadou štětin. Uživatel kartáček pohybuje nahoru a dolů a v kruzích, čistí zuby a dásně.

2. Elektrický zubní kartáček: Elektrický zubní kartáček obsahuje pohyblivou hlavici s rotujícími nebo oscilujícími štětinami. Pohyby kartáčku jsou napájeny baterií nebo elektrickým zdrojem. Elektrické kartáčky obvykle nabízejí více pohybů za minutu než manuální kartáčky a mohou být považovány za efektivnější při odstraňování zubního plaku.

Oba typy kartáčků jsou účinné při správném použití a pravidelnosti čištění zubů. Je důležité měnit zubní kartáček nebo hlavici kartáčku pravidelně (obvykle každé 3 měsíce), abyste zajistili optimální účinnost čištění a hygienu ústní dutiny.