Zobrazuji všechny 4 výsledky

Zrnková káva MOONA RITUAL, 250 g

199,00 
Zrnková káva MOONA RITUAL je ta nejkvalitnější forma kávy, kterou si můžeme dopřát. Pokud je navíc pražená s láskou a úctou k přírodě jako naše káva MOONA RITUAL, je prožitek kávového rituálu ještě umocněn.

Zrnková káva s vanilkou MOONA, 250 g

199,00 
Zrnková káva s vanilkou MOONA je ta nejkvalitnější forma kávy, kterou si můžeme dopřát. Čerstvá, ručně pražená a před přípravou právě namletá to už je  zážitek sám o sobě. My jsme vám k tomu přidali ještě špetku vanilky. Toto úžasné spojení zrnkové vanilkové kávy si zamilujete při prvním doušku.

Zrnková káva s kokosem MOONA, 250 g

199,00 
Zrnková káva s kokosem MOONA je ta nejkvalitnější forma kávy, kterou si můžeme dopřát. Čerstvá, ručně pražená a před přípravou právě namletá to už je  zážitek sám o sobě. My jsme vám k tomu přidali ještě špetku kokosu. Toto úžasné spojení zrnkové kokosové kávy si zamilujete při prvním doušku.

Dárkové balení čokolády a kávy MOONA

1 297,00 
Dárkové balení luxusních čokolád s kolagenem, jahod v čokoládě s kolagenem a ručně pražené zrnkové kávy potěší všechny milovníky kvalitní kávy a čokolády. Lahodná čokoláda MOONA pohladí chuťové pohárky a je přínosná i pro zdraví. A aby toho nebylo málo, naše čokoláda také osahuje acerolu, která vyniká obsahem vitaminu C a acaií, která je plná antioxidantů.

Káva je pro spoustu z nás každodenní radost, chvilka oddychu, vzpruha, rituál. Stejně tak jako její příprava. Pro opravdové milovníky kávy začíná ten správný efekt “dát si kávu” již při její přípravě.

Zrnková káva je ta nejkvalitnější forma kávy, kterou si jen můžete dopřát. Když rozbalíte zrnkovou kávu hned na první pohled uvidíte, jak kvalitně je káva upražená. Další výhodou je, že si ji můžete namlít na požadovanou hrubost, podle způsobu přípravy. Jen čerstvě dokáže rozvinout ty nejlepší chutě a aroma. Díky tomu je každý doušek káva nezapomenutelným zážitkem.

To nejpodstatnější na kávě je kvalitní kávové zrno, které musí urazit dlouhou cestu, než se dostane k vám, do vašeho oblíbeného šálku. Zrnková káva, kterou vám nabízíme, je 100% Arabica. Pochází z Jižní Ameriky, konkrétně z Brazílie a Kolumbie. Nejen původ a pěstování kávy ale rozhoduje o její kvalitě a chuti. Další vliv na samotná kávová zrna má právě oblast, kde vyrůstá a zraje. Velký vliv na její kvalitu mají právě podnebné podmínky. V Jižní a Střední Americe má Arabica (Kávovník arabský) plody vyznačující se střední až mírnou aciditou a nabízí široké spektrum chutí, od zemitých tónů až k mírnému náznaku hořkosti.