Potravinové doplňky pro vitalitu a krásu jsou speciální druhy doplňků stravy, které jsou navrženy tak, aby podpořily celkové zdraví a krásu těla zevnitř. Tyto doplňky jsou obvykle formulovány s přírodními složkami, jako jsou vitamíny, minerály, antioxidanty, byliny a další látky, které pomáhají zlepšovat vzhled pokožky, zuby, nehtů a vlasů.

Mezi nejčastěji používané přísady patří kolagen, biotin, zinek, vitamín C a E, kyselina hyaluronová a omega-3 mastné kyseliny. Kolagen je bílkovina, která přispívá ke zdravému stavu pokožky a vlasy. Biotin a zinek podporují zdravé vlasy a nehty, zatímco vitamín C a E pomáhají chránit pokožku před škodlivými účinky volných radikálů. Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku, zatímco omega-3 mastné kyseliny podporují zdravé srdeční funkce a zlepšují stav kůže.

Potravinové doplňky pro vitalitu a krásu mohou být k dispozici v různých formách, jako jsou kapsle, tablety, prášky nebo tekutiny.

Hyaluron N-Medical 100% kyselina hyaluronová 100ml

1 458,00 
Doplněk stravy Hyaluron N-Medical je první originální a unikátně vyvinutý přípravek ve formě roztoku pro vnitřní užívání. Kombinuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek produktu.

TRI-anti-AGE N-Medical 60 tobolek

2 550,00 
Doplněk stravy TRI-anti-AGE N-Medical je první fixní trojkombinace látek určená pro antiaging. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen a hydrolyzovaný elastin. TRI-anti-AGE N-Medical se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě.