Audiron 30 ml

269,00 
Audiron obsahuje extrakt ze sedmi rostlin, vitamin E, komplex bioinformací a éterických olejů. Má protizánětlivé, antibakteriální a protivirové účinky. Lze jej použít při zánětech středního ucha, hučení, zaléhání a pískání v uších, poruchách sluchu.

Fytomineral 100 ml

477,00 
Fytomineral je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).

Gynex bylinný koncentrát 30 ml

453,00 
V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Gynex k prvku Země. Účinné složky jeho extraktu harmonizují hormonální systém a normalizují činnost štítné žlázy (chaluha bublinatá), udržují dobrý stav reprodukčního systému (lékořice lysá) a zajišťují pre-menstruační (mochna husí) a menopauzální komfort (jetel luční). Fenykl obecný podporuje normální trávení, lékořice lysá přispívá k duševnímu zdraví a klidu.

Hyaluron N-Medical 100% kyselina hyaluronová 100ml

1 458,00 
Doplněk stravy Hyaluron N-Medical je první originální a unikátně vyvinutý přípravek ve formě roztoku pro vnitřní užívání. Kombinuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek produktu.

Kolagenový nápoj – Collagen peptide powder MOONA 250g, 60 denních dávek

1 190,00 
Kolagenový nápoj Collagen peptide powder MOONA obsahuje kolagenní peptidy, které tvoří instantní nápoj spolu s acerolou a acaí. Přidané ovocné složky přispívají k pokrytí denní dávky vitamínu C a antioxidantů, podporují vstřebatelnost kolagenu a celkové omlazení organismu.

Korolen bylinný koncentrát 30 ml

453,00 
V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Korolen k prvku Oheň. Účinné složky jeho extraktu podporují funkci kardiovaskulárního (srdečně-cévního) systému (třezalka tečkovaná) a cévní soustavy (jírovec maďal). Lapacho normalizuje krevní tlak, česnek setý ovlivňuje hladinu cholesterolu. Jinan dvoulaločný udržuje normální činnost mozku a duševní rovnováhu.

Regalen bylinný koncentrát 30 ml

453,00 
V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Regalen k prvku Dřevo. Účinné složky jeho extraktu podporují detoxikaci/očistu organismu (jitrocel kopinatý), normalizují funkci jater a žlučníku (řepík lékařský), trávení a střevního traktu (jitrocel kopinatý). Mochna nátržník podporuje zdravý stav pokožky.

Renol bylinný koncentrát 30 ml

453,00 
V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Renol k prvku Voda. Účinné složky jeho extraktu udržují zdraví močových cest a ledvin (jehlice trnitá) a prostaty (vrbovka malokvětá). Zajišťují pohyblivost kloubů a chrupavek (lopuch větší) a udržují zdraví pokožky (lopuch větší).

TRI-anti-AGE N-Medical 60 tobolek

2 550,00 
Doplněk stravy TRI-anti-AGE N-Medical je první fixní trojkombinace látek určená pro antiaging. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen a hydrolyzovaný elastin. TRI-anti-AGE N-Medical se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě.

Vironal bylinný koncentrát 30 ml

453,00 
V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Vironal k prvku Kov. Účinné složky jeho extraktu podporují imunitní sytém (divizna velkokvětá), zajišťují zdraví dýchacího ústrojí (lípa srdčitá), zažívání (benedikt lékařský) a pokožky (lékořice lysá).

Potravinové doplňky pro vitalitu a krásu jsou speciální druhy doplňků stravy, které jsou navrženy tak, aby podpořily celkové zdraví a krásu těla zevnitř. Tyto doplňky jsou obvykle formulovány s přírodními složkami, jako jsou vitamíny, minerály, antioxidanty, byliny a další látky, které pomáhají zlepšovat vzhled pokožky, zuby, nehtů a vlasů.

Mezi nejčastěji používané přísady patří kolagen, biotin, zinek, vitamín C a E, kyselina hyaluronová a omega-3 mastné kyseliny. Kolagen je bílkovina, která přispívá ke zdravému stavu pokožky a vlasy. Biotin a zinek podporují zdravé vlasy a nehty, zatímco vitamín C a E pomáhají chránit pokožku před škodlivými účinky volných radikálů. Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku, zatímco omega-3 mastné kyseliny podporují zdravé srdeční funkce a zlepšují stav kůže.

Potravinové doplňky pro vitalitu a krásu mohou být k dispozici v různých formách, jako jsou kapsle, tablety, prášky nebo tekutiny.