Zobrazuji všechny 2 výsledky

Chladivý gel pro sportovce 8% mentolu Kinesis 150ml

250,00 
Extra chladivý gel KINESIS s vysokou dávkou mentolu poskytne okamžitou úlevu nejen sportovcům, ale všem, kteří vyvinuli velkou fyzickou námahu. Ideální uklidňující gel po velké fyzické zátěži, cvičení a sportovní aktivitě. Chladivý gel KINESIS s extra vysokou dávkou mentolu je vhodný i na zklidnění neklidných, těžkých, oteklých a unavených nohou a chodidel.

Hřejivý gel pro sportovce Kinesis 150ml

250,00 
Hřejivý gel KINESIS je vhodný pro zahřátí před fyzickou námahou či tréninkem, před sportovní soutěží či k prohřátí organismu za chladného počasí. Hřejivý gel KINESIS je ale vhodný použít i pro uvolnění a prohřátí po velké fyzické aktivitě či výkonu. K celkovému prohřátí organismu a urychlení regeneračních procesů.

Masážní přípravky jsou produkty navržené k podpoře a zlepšení masáže těla. Masážní oleje a krémy jsou určeny k použití během masáže a slouží k vyživení pokožky, snadnému klouzání rukou maséra a zvýšení účinku masáže.

Hřejivé a chladivé emulze jsou kosmetické přípravky určené k aplikaci na pokožku s cílem vyvolat tepelný efekt (hřejivé emulze) nebo chladivý efekt (chladivé emulze). Tyto emulze obsahují specifické složky, které působí na receptory na pokožce a vyvolávají pocit tepla nebo chladu.

Hřejivé emulze obvykle obsahují složky jako je kapsaicin (pálivá látka z papriček), skořice, zázvor nebo mentol. Tyto látky stimulují cirkulaci krve a zvyšují přívod krve do oblasti, což způsobuje pocit tepla na pokožce. Hřejivé emulze se často používají pro relaxaci svalů, uvolnění napětí a zlepšení pohody.

Chladivé emulze naopak obsahují složky, jako je mentol, eukalyptol nebo alkohol. Tyto látky mají schopnost snižovat teplotu na pokožce a způsobovat pocit chladu. Chladivé emulze se často používají k osvěžení, uklidnění podrážděné pokožky, zmírnění otoků nebo po fyzické aktivitě pro zklidnění svalů.