Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Audiron 30 ml

269,00 
Audiron obsahuje extrakt ze sedmi rostlin, vitamin E, komplex bioinformací a éterických olejů. Má protizánětlivé, antibakteriální a protivirové účinky. Lze jej použít při zánětech středního ucha, hučení, zaléhání a pískání v uších, poruchách sluchu.

Čokoláda s kolagenem MOONA, bílá 40%, 3x70g

609,00 
Zvýhodněný balíček čokolády s kolagenem Moona bílá 3ks. Čokoláda s kolagenem Moona White je jedinečná stejně jako každý z nás. Je unikátní svým  složením. Nejdříve  oslní kvalitním kakaem (obsah kakaových součástí nejméně 40%), vzápětí překvapí dalšími netradičními surovinami, které poskytnou tělu vzácné a prospěšné látky. Je obohacena o kolagen s peptidy, acerolu, která vyniká svým obsahem vitaminu C, a acai berry, jež je cenným zdrojem antioxidantů. Všechny suroviny pocházejí přímo od farmářů, díky čemuž je zaručena jejich nejvyšší kvalita. Výsledkem je úžasná a chutná čokoláda, která pohladí a rozehraje vaše chuťové pohárky, ale poskytne vám i  cenné složky krásy a životní vitality.

Čokoláda s kolagenem MOONA, bílá 40%, 70g

226,00 
Čokoláda s kolagenem Moona White je jedinečná stejně jako každý z nás. Je unikátní svým  složením. Nejdříve  oslní kvalitním kakaem (obsah kakaových součástí nejméně 40%), vzápětí překvapí dalšími netradičními surovinami, které poskytnou tělu vzácné a prospěšné látky. Je obohacena o kolagen s peptidy, acerolu, která vyniká svým obsahem vitaminu C, a acai berry, jež je cenným zdrojem antioxidantů. Všechny suroviny pocházejí přímo od farmářů, díky čemuž je zaručena jejich nejvyšší kvalita. Výsledkem je úžasná a chutná čokoláda, která pohladí a rozehraje vaše chuťové pohárky, ale poskytne vám i  cenné složky krásy a životní vitality.

Čokoláda s kolagenem MOONA, hořká 66%, 3x70g

609,00 
Zvýhodněný balíček čokolády s kolagenem Moona hořká 3ks. Čokoláda s kolagenem Moona je jedinečná stejně jako každý z nás. Je unikátní svým  složením. Nejdříve  oslní kvalitním kakaem, vzápětí překvapí dalšími netradičními surovinami, které poskytnou tělu vzácné a prospěšné látky. Je obohacena o kolagen s peptidy, acerolu, která vyniká svým obsahem vitaminu C, a acai berry, jež je cenným zdrojem antioxidantů. Všechny suroviny pocházejí přímo od farmářů, díky čemuž je zaručena jejich nejvyšší kvalita. Výsledkem je úžasná a chutná čokoláda, která pohladí a rozehraje vaše chuťové pohárky, ale poskytne vám i  cenné složky krásy a životní vitality.

Čokoláda s kolagenem MOONA, hořká 66%, 70g

226,00 
Čokoláda s kolagenem Moona je jedinečná stejně jako každý z nás.  Je unikátní svým  složením. Nejdříve  oslní kvalitním kakaem, vzápětí překvapí dalšími netradičními surovinami, které poskytnou tělu vzácné a prospěšné látky. Je obohacena o kolagen s peptidy, acerolu, která vyniká svým obsahem vitaminu C, a acai berry, jež je cenným zdrojem antioxidantů. Všechny suroviny pocházejí přímo od farmářů, díky čemuž je zaručena jejich nejvyšší kvalita. Výsledkem je úžasná a chutná čokoláda, která pohladí a rozehraje vaše chuťové pohárky, ale poskytne vám i  cenné složky krásy a životní vitality.

Čokoláda s kolagenem MOONA, hořká a bílá, 2x70g

429,00 
Zvýhodněný balíček čokolády s kolagenem Moona bílá a hořká. Čokoláda s kolagenem Moona je jedinečná stejně jako každý z nás. Je unikátní svým  složením. Nejdříve  oslní kvalitním kakaem, vzápětí překvapí dalšími netradičními surovinami, které poskytnou tělu vzácné a prospěšné látky. Je obohacena o kolagen s peptidy, acerolu, která vyniká svým obsahem vitaminu C, a acai berry, jež je cenným zdrojem antioxidantů. Všechny suroviny pocházejí přímo od farmářů, díky čemuž je zaručena jejich nejvyšší kvalita. Výsledkem je úžasná a chutná čokoláda, která pohladí a rozehraje vaše chuťové pohárky, ale poskytne vám i  cenné složky krásy a životní vitality.

Fytomineral 100 ml

477,00 
Fytomineral je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).

Gynex bylinný koncentrát 30 ml

453,00 
V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Gynex k prvku Země. Účinné složky jeho extraktu harmonizují hormonální systém a normalizují činnost štítné žlázy (chaluha bublinatá), udržují dobrý stav reprodukčního systému (lékořice lysá) a zajišťují pre-menstruační (mochna husí) a menopauzální komfort (jetel luční). Fenykl obecný podporuje normální trávení, lékořice lysá přispívá k duševnímu zdraví a klidu.

Hyaluron N-Medical 100% kyselina hyaluronová 100ml

1 458,00 
Doplněk stravy Hyaluron N-Medical je první originální a unikátně vyvinutý přípravek ve formě roztoku pro vnitřní užívání. Kombinuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek produktu.

Kolagenový nápoj – Collagen peptide powder MOONA 250g, 60 denních dávek

1 190,00 
Kolagenový nápoj Collagen peptide powder MOONA obsahuje kolagenní peptidy, které tvoří instantní nápoj spolu s acerolou a acaí. Přidané ovocné složky přispívají k pokrytí denní dávky vitamínu C a antioxidantů, podporují vstřebatelnost kolagenu a celkové omlazení organismu.

Korolen bylinný koncentrát 30 ml

453,00 
V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Korolen k prvku Oheň. Účinné složky jeho extraktu podporují funkci kardiovaskulárního (srdečně-cévního) systému (třezalka tečkovaná) a cévní soustavy (jírovec maďal). Lapacho normalizuje krevní tlak, česnek setý ovlivňuje hladinu cholesterolu. Jinan dvoulaločný udržuje normální činnost mozku a duševní rovnováhu.

Regalen bylinný koncentrát 30 ml

453,00 
V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Regalen k prvku Dřevo. Účinné složky jeho extraktu podporují detoxikaci/očistu organismu (jitrocel kopinatý), normalizují funkci jater a žlučníku (řepík lékařský), trávení a střevního traktu (jitrocel kopinatý). Mochna nátržník podporuje zdravý stav pokožky.

Potravinové doplňky jsou produkty, které se užívají jako doplněk běžné stravy, aby poskytly specifické živiny, vitamíny, minerály nebo další látky, které mohou chybět v běžném jídelníčku. Tyto doplňky mají za cíl doplnit nebo zlepšit výživu a podpořit zdraví.

Potravinové doplňky pro lidi jsou dostupné ve formě tablet, kapslí, prášků, kapalných extraktů nebo dalších forem. Mohou obsahovat různé složky, včetně vitamínů (například vitamín C, vitamín D, vitamín B12), minerálů (například železo, vápník, hořčík), bylinných extraktů, aminokyselin, antioxidantů nebo probiotik. Tyto doplňky mohou být určeny k podpoře imunitního systému, zdraví srdce, zlepšení trávení, zvýšení energie, posílení kloubů a kostí, zlepšení kognitivní funkce nebo dalších specifických potřeb.

Potravinové doplňky pro zvířata jsou navrženy tak, aby poskytovaly dodatečné živiny, vitamíny a minerály, které mohou být pro zvířata důležité. Tyto doplňky se často používají pro psy, kočky, koně a další domácí zvířata. Mohou obsahovat látky, jako jsou vitamíny (například vitamín C, vitamín E, vitamín B), minerály (například železo, zinek, vápník), mastné kyseliny, kloubní výživové látky, probiotika a další. Potravinové doplňky pro zvířata mohou být určeny k podpoře jejich imunitního systému, zdraví kůže a srsti, kloubů a kostí, trávení, a dalších specifických potřeb.

Před použitím jakéhokoli potravinového doplňku je vždy důležité konzultovat s lékařem (u lidí) nebo veterinárním lékařem (u zvířat), zejména pokud máte zdravotní problémy, užíváte léky nebo pokud se jedná o zvíře s konkrétními potřebami. Je také důležité vybírat kvalitní a důvěryhodné produkty a dodržovat doporučené dávkování.