Zobrazuji všech 6 výsledků

MonoDermá čistý vitamín E 5% 28 ampulek

525,00 
Čistý vitamin E je přírodní ochranou pokožky proti volným radikálům. Představuje nezbytné živiny pro různé funkce kůže. Je ideální pro suchou a citlivou pleť, zmírňuje zánět a podráždění pokožky. Monodermá E5 hýčká stresovanou a unavenou pleť.

MonoDermá Soy Calcium Supreme intenzivní liftingové sérum 28 ampulek

700,00 
Monodermá Soy Calcium Supreme omladí zralou pleť, vyplní vrásky a celkově zlepší vzhled pleti díky obsaženému fermentu sóji, mikrokrystalům vápníku a přírodním výtažkům. Hydrataci pleti zajistí kyselina hyaluronová.

MonoDermá Octasin-Age intenzivní sérum pro omlazení pleti 28 ampulek

700,00 
Monodermá Octasin-Age omladí a zpevní zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí díky kyselině nerolové, unikátní molekule s účinkem podobným retinolu, ovšem bez jeho negativních účinků. Ani po šedesátce nemusíte na anti-aging rezignovat!

MonoDermá čistý vitamín C 10% 28 ampulek

550,00 
Vitamin C je základem pro tvorbu a přenos kolagenu a elastinu do nitra kůže, přičemž jde o látky zodpovědné za celkovou pružnost pleti. Prokazuje silné antioxidační vlastnosti a sehrává také důležitou roli při redukci pigmentových skvrn.

MonoDermá GR-System na omlazení pleti 28 ampulek

650,00 
Monodermá GR-System obsahuje unikátní komplex s GLA Rutinem a kyselinou hyaluronovou, který bojuje proti vráskám, povoleným konturám obličeje a přirozenému úbytku objemu tím, že brání poklesu hladiny estrogenu, navyšuje hydrataci, poskytuje pleti antioxidační ochranu, a navíc působí proti aktivitě enzymů, které v kůži podporují rozpad kolagenu a elastinu.

MonoDermá čistý vitamín A 15% 28 ampulek

550,00 
Tento čistý vitamín A (retinol 0,15%) je 100krát silnější než estery retinolu. Na pokožce provádí jemné exfoliační (olupovací) a vyhlazovací procesy, aby byla vaše pleť dokonale hebká. Jelikož se podílí na obnovení buněk, čistí tím póry a redukuje akné. Kromě toho také oddaluje proces stárnutí pleti a umí si poradit i s hlubokými vráskami.

MonoDermà® je inovativní řada dermatologických produktů vyvinutá výzkumníky italské společnosti Giuliani. Jako pohodlná jednorázová kosmetika pro lokální použití s cílem poskytnout pokožce všechny příznivé vlastnosti vitamínů.